VEIDO PROCEDŪROS

Profesionalus veido odos gydymas gali padėti sumažinti žalą, kurią vasarą padarė mūsų odai

Ši procedūra skirta:

 • Senėjimo prevencijai – suaktyvina kolageno gamybos procesą, todėl oda išlieka jauna, užkertamas kelias naujų raukšlių susidarymui.
 • Odos stangrinimui – padeda stimuliuoti kolageno gamybą ir pastorinti audinį.
 • Raukšlių mažinimui -padeda pakelti ir išlyginti raukšles ir tokiu būdu atjaunina odą.
 • Gerinti odos struktūrai – ji tampa lygesnė, glotnesnė ir skaistesnė.

Procedūros parenkamos kiekvienai klientei individualiai atsižvelgiant į odos tipą, būklę, amžių bei veido problemas ir jos poreikius.

Radijo dažnis veidui – neinvazinis veido odos atjauninimas

Tai procedūra, per kurią naudojama radijo bangų energija, sukelianti intensyvią šilumą giliajame odos sluoksnyje. Būtent ši šiluma priverčia odoje esantį ir dėl amžiaus procesų išsitampiusį kolageno tinklą trauktis ir iš dalies regeneruoti. Taip formuojasi naujas, tvirtas, standus odos kolageno tinklas, kuris suteikia odai stangrumo, ją iškontūruoja, neleidžia raukšlėtis. Procedūros metu pagerinama odos būklė, sustangrinama veido oda, atkuriamas drėgmės balansas, sumažinamos raukšlelės bei sustabdomas naujų atsiradimas. Oda tampa elastingesnė, stangresnė bei lygesnė. Tai puiki alternatyva injekcijoms ir kitoms chirurginio pobūdžio procedūroms.

Procedūros trukmė: 60min

Radijo dažnis veidui
60€

Kurso kaina (nuo 3-5 procedūrų) 55eur

Intensyviai drėkinanti veido procedūra

Atliekama su hialurono rūgštimi

Procedūros metu pašalinamos negyvosios ląstelės, stimuliuojamas ląstelių atsinaujinimas, sustiprinamas epidermis, hialurono molekulės visapusiškai atstato drėgmės lygį odoje bei suteikia odai intensyvų drėkinimą, dėl to koreguojamos įsisenėjusios raukšlės, oda įgauna skaistumą ir elastingumą. Procedūros metu naudojamas hialuronas apsaugo veido odą nuo kenksmingų saulės spindulių poveikio ir mažina odos senėjimo proceso sukeltas pigmentines dėmes. Ši procedūra tinka, bet kokio amžiaus moterims, kurios turi papilkėjusią, išsausėjusią veido odą.

Rekomenduojamas 3-5 procedūrų kursas.

Procedūros trukmė 60min.

drėkinanti veido procedūra
65€

Kurso kaina (nuo 3-5 procedūrų) 55eur

Veido procedūra jautriai, raustančiai odai

Procedūros metu odai suteikiamas stiprus raminamasis ir drėkinamasis poveikis. Taip pat šios procedūros metu oda aprūpinama visomis būtinomis maistingomis medžiagomis. Ši raminanti ir drėkinanti procedūra ypač rekomenduojama jautriai, raustančiai, į kuperozę linkusiai odai, taip pat po įvairių šveičiamųjų procedūrų ar UV spindulių pažeistai odai.

Rekomenduojamas 3-5 procedūrų kursas.

Procedūros trukme 60min.

procedūra jautriai odai
65€

Kurso kaina (nuo 3-5 procedūrų) 55eur

Valanti veido procedūra riebiai, spuoguotai odai

Ši procedūra taikoma susiduriantiems su odos problemomis: aknė bėrimai, užsikimšusios ir/ar išsiplėtusios veido poros, pakitusi odos struktūra. Procedūros metu normalizuojamas odos riebalų išsiskyrimas suteikiant odai gaivią ir spindinčią išvaizdą. Reguliuojamas odos ir drėgmės balansas, pašalinami odos nešvarumai, mažinami uždegiminiai procesai . Procedūra skirta riebiai, nešvariai, spuoguotai veido odai.

Rekomenduojamas 3-5 procedūrų kursas

Procedūros trukmė 60min

Procedūra riebiai, spuoguotai odai
65€

kurso kaina (nuo 3-5 procedūrų) 55eur

Jauninanti, stangrinanti veido procedūra brandžiai odai

Šios procedūros metu odai suteikiamas stangrumas, formuojamas veido ovalas, mažinamos raukšlės, suteikiamas odai gyvybingumo ir švytėjimo pojūtis. Oda įgauna sveiką tonusą ir atrodo glotni. Mažinamas raukšlių gylis, kovojoma prieš odos išsausėjimą ir fiziologinį senėjimą, taip pat oda apsaugoma nuo laisvųjų radikalų poveikio. Ši procedūra skirta brandžiai, suglebusiai, tonusą ir gyvybingumą praradusiai, papilkėjusiai odai.

Rekomenduojamas 3-5 procedūrų kursas

Procedūros trukmė 60min

Jauninanti ir stangrinanti procedūra
65€

Kurso kaina (nuo 3-5 procedūrų) 55eur

Regeneruojanti ir skaistinanti veido procedūra su vitaminu C

Šios procedūros metu naudojamos priemonės su vitaminu C – galingai kovoja su laisvaisiais radikalais, skaistina odą, suteikia jai gyvybingumo, pasižymi jauninančiomis savybėmis, skatina kolageno sintezę, stiprina kapiliarus, mažina pigmentines dėmes bei po aknės likusią pigmentaciją ir visapusiškai gražina odą. Ši procedūra rekomenduojama bet kokio tipo, būklės ir amžiaus odai.

Rekomenduojamas 3-5 procedūrų kursas

Procedūros trukmė 60min

Regeneruojanti ir skaistinanti procedūra
65€

kurso kaina (nuo 3-5 procedūrų) 55eur

Ultragarsinis veido valymas

Ultragarsinis veido odos valymas – tai odos valymo procedūra, naudojant specialų prietaisą, sukuriantį ultragarso bangas ir aukšto dažnio vibraciją, užtikrinančią negyvų odos ląstelių pašalinimą ir atjauninimą išoriniame odos sluoksnyje. Tai yra trigubo veikimo procedūra, kuri padeda netraumuojant odos paviršiaus pašalinti nešvarumus, negyvas odos ląsteles, sureguliuoti riebalinių liaukų veiklą ir išvalyti užsikimšusias odos poras. Ultragarsinio prietaiso vibracija taip pat veikia kaip masažas, skatinantis kolageno ir elastino gamybą. Tai vienas švelniausių ir efektyviausių veido valymo būdų, galinčių žymiai sumažinti spuogus, išvalyti inkštirus, kamedonus, sumažinti smulkias raukšleles, suteikti gilų drėgmės bei pakėlimo efektą paveikiant tik išorinį odos sluoksnį ir nepažeidžiant jo.

Ultragarsinį veido valymą galima atlikti atskirai, tačiau tai puiki paruošiamoji procedūra prieš, bet kokią kitą odos puoselėjimo procedūrą. Galima derinti kartu su radijo dažnio procedūra.

Ultragarsinis veido valymas
40€

Procedūros trukmė ~40min

Kaklo/dekolte procedūros

Radijo dažnio procedūra kaklui/dekolte

Tai procedūra, per kurią naudojama radijo bangų energija, sukelianti intensyvią šilumą giliajame odos sluoksnyje. Būtent ši šiluma priverčia odoje esantį ir dėl amžiaus procesų išsitampiusį kolageno tinklą trauktis ir regeneruotis. Taip formuojasi naujas, tvirtas, standus odos kolageno tinklas, kuris suteikia odai stangrumo, neleidžia raukšlėtis. Procedūros metu pagerinama odos būklė, sustangrinama oda, atkuriamas drėgmės balansas, sumažinamos raukšlelės bei sustabdomas naujų atsiradimas. Oda tampa elastingesnė, stangresnė bei lygesnė. Tai puiki alternatyva injekcijoms ir kitoms chirurginio pobūdžio procedūroms.

Ši procedūra skirta:
Senėjimo prevencijai – suaktyvina kolageno gamybos procesą, todėl oda išlieka jauna,
užkertamas kelias naujų raukšlių susidarymui.
Odos stangrinimui – padeda stimuliuoti kolageno gamybą.
Raukšlių mažinimui -padeda pakelti ir išlyginti raukšles ir tokiu būdu atjaunina odą.
Gerinti odos struktūrai – ji tampa lygesnė, glotnesnė ir skaistesnė.
Procedūros parenkamos kiekvienai klientei individualiai atsižvelgiant į odos tipą, būklę, amžių bei odos problemas ir jos poreikius.

Kaklo/dekolte procedūros
65€

Kurso kaina (nuo 3-5 procedūrų) 55eur

Kaklo procedūra
35€

Kurso kaina (nuo 3-5 procedūrų) 30eur

Dekolte procedūra
35€

Kurso kaina (nuo 3-5 procedūrų) 30eur

Sekite mus
Instagrame

Rezervuokite savo norimą procedūrą

  El. paštas


  Tel. numeris


  Data

  Pasirinkite paslaugą