INFORMACIJA APIE APARATUS

Kūno procedūroms atlikti naudojami ultragarso, radijo dažnio, vakuumo bei lazerio aparatai

RFX3-3D Radijo dažnio ir vakuumo aparatas

Su šiuo aparatu atliekamos veido ir kūno procedūros. Vienas pagrindinių RF technologijos privalumų yra galimybė gydyti be intervencijos, t.y. alternatyva , bet kokioms injekcijoms. Tai neskausmingos, malonios, visiškai nekenksmingos bei 100 procentų efektyvios procedūros. Prieš kelerius metus jo naudojimas buvo išplėstas iki estetinės medicinos, paverčiant jį būtinu ir veiksmingu metodu veido ir kūno odos atjaunėjimui, odos nelygumų gydymui, riebalinių audinių mažinimui bei paviršinės mikrocirkuliacijos atstatymui. Principas, kuriuo remiasi jo veikimas yra šilumos perdavimas kūno audiniams per įrengimą sujungtą su elektromedicininiu prietaisu ir kvadratinių bangų skleidimu (reguliuojamų amperais) su darbiniu dažniu, kuris svyruoja nuo 550KHz iki 4000KHz.

LIFTFACE LUXURY veido aparatas

LIFTFACE- naujausių technologijų dėka sukurtas veido LIFT FACE LUXURY aparatas. 3 programų kombinuotas veikimas su 6 technologijomis:

eCleaner (ultragarsinis veido valymas);

eCare (mezoterapija + biostimuliacija + vakuumas + diatermija);

Diatermija – giliųjų audinių šildymas kintamąja didelio stiprumo aukštojo dažnio elektros srove. Veikiamos ląstelių membranos. Ląstelės atgaivinamos ir subalansuojamos jų funkcijos.

Dėl šilumos poveikio suaktyvėja mikrocirkuliacija, ląstelės aprūpinamos deguonimi.

ePatch (diaterminis masažas) alternatyva botulino injekcijoms.

Diodinis plaukelių šalinimo aparatas LAZER LUXURY

808 nm Diodinis Lazeris yra vidutinio dydžio prietaisas, kuris lazerio spinduliu atlieka epiliavimą, kuris yra neskausmingas ir nerizikingas.

Diodinis Lazeris tai nauja nuolatinio plaukų šalinimo lazeriu technologija.

Plaukų šalinimo lazeriu esmė – didžiulė šviesos energija, kurią sugeria būtent pigmento melanino turintis plaukas, visam laikui sunaikina plauko folikulą, nepažeisdama aplinkinės odos. Sunaikinamas gali būti tik plaukas, esantis anageno (aktyvaus augimo) fazėje. Vienu metu šioje fazėje yra tik dalis kūno plaukelių, todėl maksimaliam rezultatui pasiekti, plaukų šalinimo procedūras reikia kartoti.

Plauko folikulo sunaikinimas lazeriu pagrįstas selektyvia šviesos absorbcija – tai reiškia, kad tamsus, turintis pigmento melanino, plaukas sugeria daugiau lazerio energijos nei aplink esanti šviesesnė už jį oda. Taip plauko folikulas žūva visam laikui, o oda išlieka sveika. Efektyviam plaukų šalinimui svarbiausią vaidmenį atlieka lazerio bangos ilgis.

Melaninas geriausiai absorbuoja 700 – 1000 nm ilgio bangas.

„Luxury“ lazerių technologija pagrįsta giliau prasiskverbusio šviesos pluošto spinduliavimu; 808 nm diodinio lazerio atveju sugeneruotas pluoštas turi tam tikrą bangos ilgį (tiksliai 808 nm), kuris sugeba kirsti odą ir sugeria plaukų viduje esančius plaukų pigmentus. Todėl 808nm diodinio lazerio taikinys yra tiesiai plaukų matrica, sukelianti visišką jų sunaikinimą seansas po seanso.

Sekite mus
Instagrame

sužinokite daugiau apie aparatus

    El. paštas


    Tel. numeris


    Data

    Pasirinkite paslaugą